Stavební práce Plzeň

Stavební firma Plzeň

Stavební práce Plzeň
Stavby na klíč

Stavební firma Plzeň

Heřman - stavitelství, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnosti i rekonstrukce. Nabízíme komplexní služby stavebních prací a celkové či částečné rekonstrukce domu. Práci stavíme na základě získaných zkušeností za předchozí léta praxe. Smluvně garantujeme dodržení termínů realizace. Disponujeme rozsáhlým týmem vyškolených pracovníků, kteří pokryjí veškeré potřebné stavební služby

Náš stabilní tým je připraven zrealizovat Vaše sny. Spolupracujeme s dodavateli stavebních materiálů, a tak dokážeme našim klientům nabídnout zvýhodněné ceny. Před započetím spolupráce jsme schopni stanovit přibližnou cenu, v případě, že o naše služby budete mít zájem, sestavíme detailní cenovou kalkulaci. U nás máte jistotu garantovaných cen. Na čem se domluvíme, to platí. 

Stavební práce, které provádíme, pravidelně kontroluje náš stavební dozor. Snažíme se být precizní ve všech ohledech. Jsme také pojištěni proti případným nehodám a škodám. Vyřídíme s Vámi jednání a komunikaci v souvislosti s případným povolením stavby. Pomůžeme Vám získat potřebné dokumenty. 

Zajistíme dopravu i převoz materiálu či další potřebné techniky. Postaráme se o odvoz jakéhokoli množství suti v celém průběhu stavby. Celou nemovitost vyklidíme, včetně blízkého okolí, postaráme se o demoliční práce, výškové práce, terénní úpravy i zednické práce. Naše nabídka je kompletní. Postaráme se o stavební práce od začátku až do konce. Záleží jen na Vás, jestli budete chtít postavit pouze hrubou výstavbu či celý dům

Zakázky si nevybíráme podle rozsahu. Snažíme se být k dispozici všem klientům. Naše stavební firma se specializuje na oblast Plzně. V případě lukrativní nabídky se individuálně domluvíme i na vzdálenějších zakázkách

Stavební firma Plzeň. 

KONTAKT

 • Majitel
  :
  Bohumil Heřman
 • Telefon
  :
  +420 602 406 577, +420 724 999 988
 • Email
  :
  herman.bohumil@seznam.cz
 • Adresa
  :
  Zámecká 410, 335 61 Plzeň - Spálené Poříčí

Stavební služby

Postavíme Váš sen!

Postaráme se o přípravu i realizaci stavby. Patříme k předním firmám s pevným zázemím. Náš tým zkušených pracovníků je připraven zastat potřebné stavební práce v neomezeném rozsahu. Spolupracujeme s osvědčenými partnery a dodavateli. Tvoříme semknutý tým na profesionální úrovni.

Provádíme a zajišťujeme kompletní stavební práce v Plzni a okolí. Poradíme Vám s návrhem rekonstrukce či stavby, s výběrem vhodných materiálů a řešením celé realizace stavby. Nabízíme kompletní stavební servis a stavební práce od zakládání staveb až po celkovou výstavbu. Provádíme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby a rekonstrukce.

Naší prioritou je kvalitní a profesionální práce. Dbáme proto na veškeré úkony spojené se stavbou a pečlivě je kontrolujeme. Každý projekt je realizován s velkou péčí od přípravných kroků po finalizaci a předání díla. 

 

Naše činnost:

- Hrubá výstavba,
- stavba na klíč, 
- částečné rekonstrukce,
- celkové rekonstrukce,
- projekční činnost, 
- vyřízení stavebního povolení a další. 

Stavební firma Plzeň. 

Naše společnost se zaměřuje na komplexní stavební práce. Patříme mezi profesionální stavební firmy v Plzni. Zakládáme si na vzájemné komunikaci s klienty. Je pro nás důležité, abychom znali Vaše požadavky do nejmenších detailů. V případě zájmu Vám zdarma vyhotovíme grafický návrh, díky kterému ucelíme konečnou podobu stavby či rekonstrukce. 

Naše stavební firma realizuje veškeré stavební práce. Poskytujeme individuální a osobitý přístup a práci po sobě průběžně kontrolujeme. Na Vaší stavbě veškerou kvalitu práce bude pravidelně kontrolovat stavební dozor

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem věříme, že dokážeme najít optimální řešení pro každého, kdo se rozhodnout využít služeb naší stavební firmy. Na odvedenou práci poskytujeme garanci v podobě záruky. Postaráme se o ekologický odvoz odpadu na skládku, návoz stavebního materiálu či převoz různých věcí.

Stavební firma Plzeň. 

Zajistíme pro Vás stavební práce i služby té nejvyšší kvality. Jsme odborníci ve svém oboru a dokážeme pro Vás postavit základy domu, ale i celý dům na klíč. Nemusíte si na každou službu hledat jiného řemeslníka - náš tým odborných pracovníků zastane veškeré oblasti služeb, které jsou při výstavbě domu či během rekonstrukce zapotřebí. Máme dlouholeté zkušenosti spolu se stovkami zrealizovaných zakázek. Práci realizujeme na základě osvědčených technologických postupů. 

Vzhledem k dlouholeté existenci naší firmy věříme, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky. Průběžně absolvujeme odborná školení a dodržujeme dané předpisy a bezpečnost práce. K dispozici máme také nejmodernější stroje a nářadí.

Jsme férová stavební firma a nabízíme pevné ceny i termíny. U nás se nedočkáte žádných skrytých poplatků. Cena, na které se domluvíme, je pevná, a tak se nemusíte obávat žádného navýšení. Každý projekt realizujme s velkou péčí. Nabízíme nejen veškeré stavební práce, ale samozřejmě se také postaráme o závěrečný úklid.

Stavební firma Plzeň. 

Stavební servis

 • ZAMĚŘENÍ

  PROSTORU

  Naše stavební firma se postará o veškeré stavební činnosti. Zaměřujeme se také na rekonstrukce, ať už částečné nebo celkové. V každém případě vždy vyjdeme vstříc zákazníkovi. Postaráme se o bezplatné zaměření objektu a na základě dlouholetých zkušeností zhodnotíme cenovou kalkulaci. V případě zájmu Vám poskytneme orientační ceník k nahlédnutí, ale protože je každá zakázka specifická, upřednostňujeme individuální cenové zhodnocení

  Spolupracujeme s předními dodavateli. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout výhodné ceny. Vlastníme veškerá potřebná oprávnění a certifikáty, které Vám rádi poskytneme k nahlédnutí. Naše stavební firma působí především v Plzni a okolí. 

  Stavební firma Plzeň. 

  SPOLUPRÁCE

  PODMÍNKY

  Po zpracování Vaší objednávky a návštěvě našeho technika si vyslechneme Vaše požadavky. Protože chceme, abychom práci odvedli vždy podle přání našich zákazníků, je pro nás vzájemná komunikace důležitým krokem. Zaměření prostoru provádíme zcela zdarma, stejně jako vypracování cenové kalkulace. Naše stavební firma realizovala nejen v Plzni mnoho zakázek, ze kterých Vám rádi ukážeme velké množství fotografií. 

  Pokud se rozhodnete spolupracovat s naší firmou, sestavíme detailní cenovou nabídku, ve které najdete podrobně zpracovanou každou položku. Pokud budete potřebovat zpracovat grafický návrh či pomoci s vyřízením stavebního povolení, rádi Vám budeme nápomocní.

  Stavební firma Plzeň. 

  REALIZACE

  STAVBY

  Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Naši zaměstnanci jsou Vám neustále k dispozici. Na základě prvotní konzultace Vám představíme možnosti a navrhneme optimální řešení pro Vaše potřeby i finanční možnosti. 

  Realizaci stavebních prací poskytujeme v dohodnutém termínu. Po důkladné přípravě začneme s realizací. Stavba bude díky našim profesionálům probíhat nadstandardně rychle.

  Stavební firma Plzeň. 

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací